Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Як Вам новий сайт?

Новини

В останній тиждень квітня 2024 року за ініціативою ВООЗ в усіх країнах світу відзначається Всесвітній тиждень імунізації.

26 квітня цьогоріч минає 38 років від дня Чорнобильської катастрофи. Ця трагедія озивається пекучим болем і стражданнями у багатьох родинах. Адже тоді, у 1986-му, «мирний» атом вбив тисячі людських життів та ще десятки тисяч українців змусив покинути рідні домівки.

4 квітня 2024 року у Макарівській гімназії відбулися загальношкільні батьківські збори.

Учні та їх батьки разом з педагогічним колективом Макарівської гімназіїї зібрали смаколики для захисників.

29 березня відбувався відкритий чемпіонат Бобровицької міської ради з шахів серед учнів закладів загальної середньої освіти.

26 березня відбувся відкритий чемпіонат Бобровицької міської ради з шашок.
Участь взяли заклади загальної середньої освіти Бобровицької МР та Новобасанської СР.

Відповідно до рішення виконавчого комітету Бобровицької
міської ради від 29 лютого 2024 року «Про визначення
терміну прийому закладами загальної середньої освіти
Бобровицької міської ради заяв щодо зарахування учнів до
перших класів у 2024 році» прийом документів до 1 класу Макарівської гімназії Бобровицької міскьої ради на 2024-2025 навчальний рік буде проводитися
з 25.03.24 по 31.05.24.

Весна… Вже сама згадка про неї будить у серці радість, тривогу. Це свято оновлення і відродження природи. Коли приходить весна, кожному з нас здається, що ти народжуєшся на світ вдруге, що весна ця особлива, краща, переможна.

У суботу, 9 березня, виповнюється 210 років від дня народження найвідомішого українського поета Тараса Шевченка.

-
23 лютого на базі Макарівської гімназії була проведена відкрита першість Бобровицької ДЮСШ Бобровицької міської ради з настільного тенісу.
-

В період з 15 по 22.02.2024 в закладі освіти відбулися освітні, інформаційні та тематичні заходи до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та відзначення 35-ї річниці виведення військ з Афганістану, а саме: уроки пам’яті, години спілкування, виховні години.

Завдяки зусиллям учнів та педагогічного колективу Макарівської гімназії, вдалося зібрати суму в 5000 гривень на допомогу воїну, односельчанину, на лікарські витрати - Ременцю Миколі.

21 лютого відзначається Міжнародний День рідної мови. Це відносно молоде свято – до календарів усього світу воно ввійшло тільки у 1999 році. В Україні воно також лише почало писати свою історію, хоча сама проблема мови на українських землях нараховує кілька століть.

20 лютого - День Героїв Небесної Сотні, які у 2014-му поклали свої життя за майбутнє держави.
Небесна Сотня – 107 загиблих учасників Революції Гідності, а також активісти Майдану, які загинули навесні 2014 року з початком російської агресії на сході України.

«Спротив триває!» до 10-ї річниці спротиву окупації Автономної Республіки Крим та м. Севастополя.

19 лютого 1992 року Верховна Рада України затвердила своєю Постановою Державний Герб незалежної України. Ним став золотий Тризуб на синьому щиті — національний символ українців часів визвольних змагань XX століття, який має статус малого герба та є головним елементом майбутнього великого герба.

16 лютого в нашій школі святкували День Єднання, який показав згуртованість учнів навколо національної ідеї, а також, що ми – єдиний народ і хочемо жити в мирі.

У кожного з нас є мрія- це те, що робить наше життя яскравішим, захоплюючим та неповторним. "Українська мрія"- це не лише слова, це творче запрошення висловити свої ідеї та бачення про найкраще майбутнє нашої країни.

Українські традиції — це скарб, що передається з покоління в покоління. Вони втілюють у собі дух нації, її історію та національну самобутність.